Nörolojik Rehabilitasyon

Nörolojik rehabilitasyon periferik ve merkezi sinir sisteminin hasarlandığı durumlarda uygulanan fizik tedavi ve rehabilitasyon alanının alt birimidir. Yaralanma, tümör, yapısal defekt, dolaşım problemleri sinir sisteminde hasarlanmaya neden olabilir.

Ortopedik Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında özelleşmiş bir alt birimdir. Amaç koruyucu ya da cerrahi tedavi gerektiren kas-iskelet sistemine ait ortopedik hastalıklarda cerrahi tedavi öncesi ve sonrası hastanın fonksiyonelliğini en üst düzeye çıkarmak, normal aktivite seviyesini yeniden kazandırmaktır.

Pediatrik Rehabilitasyon

Fizik Tedavi

Bir diğer adıyla fizyoterapi, yaralanma, hastalık, travma, ya da yaşlılık gibi nedenlerle eksilme gösteren fonksiyonel hareketleri geri kazandırma amaçlı yapılan elektrik akımı, sıcak ya da soğuk uygulaması, egzersizler ya da çeşitli dalgalarla hastaların tedavisine verilen isimdir.

PREV
NEXT

Nöral Terapi

Nöralterapi hayatınızda yeni ve ağrısız bir sayfa açmak için geliyor. Eğer yıllardır geçmeyen, dinmeyen ağrılarınız varsa, etkili bir tedavi yöntemi bulamadıysanız, işte nöralterapi size inanılmaz bir deneyim vaat ediyor. Tamamen doğal ama bir o kadar da bilimsel olan bu yöntemle, hayatınızı zorlaştıran ağrılardan ve güçsüzlüklerden kurtulabilirsiniz. Geçmeyen diz ağrıları, boyun ağrıları, omuz ağrıları, bel ağrıları ya da herhangi bir bölgenizdeki ağrı için, nöralterapi en hızlı, güçlü ve kalıcı tedavi olanağı sağlayabiliyor. Merkezimizde Aralık 2015 tarihinden itibaren uygulanmaya başlayan ve yoğun ilgi gören nöralterapi uygulaması, uzman doktorlarımız tarafından yapılmakta, ve çok yüksek başarı oranı ile hastalarımız tedavilerini almaktadır. Bilgi almak, muayene olmak ve tedavinizi yaptırmak için merkezimizle irtibata geçin.

Menü
Doktorlarımız

Uzm. Dr. Gülnur ÖZGEN

Uzm. Dr. Gülnur ÖZGEN

Dr. Kemal Larson

Prosthodontist

Dr. Cynthia Johnson

Oral and Maxillofacial Surgeon
Yukarı